Zobacz pełną wersję demo

Czym jest Digital File Check?

• To bezpłatny, łatwy w obsłudze program komputerowy, który ułatwia korzystanie z muzyki i rozrywki w sposób legalny i bezpieczny. Digital File Check pomaga zabezpieczyć komputer osobisty przed wykorzystywaniem go do nielegalnej wymiany plików z muzyką, filmami i programami telewizyjnymi.

• Program przeznaczony jest w 100 procentach do osobistego i prywatnego użytku. Po pobraniu i zainstalowaniu programu można z niego korzystać bez konieczności podłączenia do Internetu. Efekty zastosowania oprogramowania pozostają na komputerze, na którym program został zainstalowany i nie są nikomu ujawniane.

Digital File Check pomaga w łatwy sposób usunąć lub wyłączyć każde oprogramowanie służące powszechnie do nielegalnego pobierania i rozpowszechniania plików chronionych prawem autorskim i prawami pokrewnymi. Wyświetla również listę plików zawierających muzykę, filmy i programy telewizyjne, które mogły być rozpowszechniane bez zgody właścicieli praw do tych materiałów i pomaga w ich usunięciu.

Programy do wymiany plików są na ogół używane do kopiowania, pobierania i rozpowszechniania plików muzycznych i filmowych wśród innych użytkowników Internetu. Choć sama technologia nie jest nielegalna, duża część aktywności związanej z wymienianiem się plikami jest nielegalna, ponieważ obejmuje kopiowanie i rozpowszechnianie w sieci materiałów chronionych prawem bez zgody właścicieli tych praw.

Szeroką ofertę legalnych źródeł muzyki w Internecie można znaleźć na stronie www.pro-music.org, zawierającej listę blisko 500 serwisów muzycznych dostępnych na całym świecie.